Hledám affs,zapsat se můžeš pod poslední článek. :)

blog

Pozastavuji!

4. ledna 2013 v 23:12 | Catherinenye
Ahoj,jak už jste asi pochopili z nadpisu chci si na chvíli dát od tohohle blogu pauzu.Prostě,když už se do něčeho vrhnu tak na 100% nebo vůbec.A u tohohle blogu mám pocit,že to nešlape ani na padesát.V blogovém světě určitě nekončím,jen teď chci vydechnout a chvilku sledovat z povzdálí ostatní blogy.Dala jsem si takové malé předsevzetí do nového roku a to to,že budu mít úspěšný a oblíbený blog a ráda bych začala s novým a pěkně odzačátku se vším naplánovaným.Vzhledem k tomu,že ke svým 15. narozeninám (mám je v červnu,takže si ještě chvilku počkám :D) snad dostanu svojí vysněnou zrcadlovku Canon chtěla bych s novým blogem začít až v létě,protože upřímně všechny moje blogy byly postaveny na mých fotkách..
Ještě nevím,zda se na tenhle blog vrátím a nebo ho nechám jen tak ležet ladem,každopádně si nemyslím,že by měl nějakou happy budoucnost.Chtěnechtě je ev něm kus mého života,tak ho mazat nebudu..byla by to škoda.
Ještě nevím jestli blogspot nebo blog,co si myslíte vy? :)

Need affs! :)

16. prosince 2012 v 17:40 | Catherinenye
Hii :) opravdu bych potřebovala a chtěla pár nových affs.Když se zapíše co nejvíc budu jen ráda. :) Pak vám dám na blogy vědět. :)
Vyplň prosím:
  • jméno/přezdívku
  • adresu tvého blogy
  • + jestli souhlasíš s pravidly,která jsou úplně jednoduchá a to ty,že alespoň 2x týdně budeš obíhat
Catherinenye

Lazy days.. :))

30. listopadu 2012 v 21:05 | Catherinenye
Ahooj,jak už napovídá název,jedná se o líné dny.Bohužel já je neprožívám,jen o nich sním.O čemž taky svědčí fakt,že jsem už v osm hodin ospalá.Každopádně včera jsem si hrála s nastavením v mobilu a celkem slušně jsem upravila kvalitu fotek.Včera i dneska byl skvělý den pro focení!I když foťák by byl lepší. :)
můj dnešní obídek :))
zásilka z blackomb.cz,obědnávala jsem si Vansku a
zdarma mi posali penál a samolepky a navíc hned druhej den po objednávce
už vím,kde budu nakupovat :))
jinakomluva za debilní kvalitu..
mojeee Vanska <3
sme s Kubíčkem vařili :DDDD minipalačinky :D
Fleurka :* ona je moc ňůů :))

A co vy?:D

Welcome! :)

13. listopadu 2012 v 18:09 | Catherinenye
Ahooj,vítám tě na mém novém blogu! :)
Má přezdívka je Catherinenye a jsem holka,která se snaží užít si každý den svého života.Miluju focení,léto,smích,blbiny,snad všechny vodní aktivity,flákání se,točení videí,film LOL,Pretty Little Liars,Mandrage..
Ráda "jsem jiná než ostatní" což se projevuje na mém chování,oblečení a hlavně (teď už konečně růžových) vlasech.
Ale abych vám moc neunavila tak jenom zkráceně-doufám,že se vám na blogu bude líbit a že se mezi vám najdou nějací ti pravidelní čtenáři. :))
Jedna koláž abyste věděli,kdo vám to tady ty kraviny píše :*

PS: Affs nabírám!! :)

 
 

Reklama